Elektro Hırdavat güvencesiyle sektörün lider markaları sizlerle buluşuyor.
İç ve dış mekan aydınlatmalarında en sık kullanılan aydınlatma çeşitlerinden birisi ampullerdir. Ampullerin kullanıldığı alana ve ihtiyaç duyulan ışığa göre pek çok farklı çeşitleri bulunmaktır.
Yeterli enerji kullanımı ve bununla beraber tasarım konusunda nitelikli sonuç ortaya koyan ampul modelleri yaşantımızda etkili çözümler sunmaktadır.

Ampul çeşitlerinden biri olan floresan ampuller az enerji harcamasıyla göz dolduran bir ampul çeşididir. Ancak çalışma odası ya da sıklıkla okuma yapılacak bir alanda gözü yormasından dolayı floresan yerine sarı ampul daha sık tercih edilmektedir. Aydınlatmanın değil stilin ön planda olduğu mekanda kullanılacak renkli ampul farklı bir hava katmanıza yardımcı olacaktır.

Led ampuller, halojen ampuller, enerji tasarruflu ampuller, floresan ampuller, sodyum ampuller, metal halide ampuller ve sinek ampuller öne çıkan kategorilerimizdendir.

En kaliteli ampul modellerini piyasaya göre uygun fiyat avantajından yararlanarak satın alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemizle ihtiyaçlarınızı evinizden çıkmadan sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik 500 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargoya sahip olabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR