Elektro Hırdavat güvencesiyle sektörün lider markaları sizlerle buluşuyor.

Günümüzde birçok mekan aydınlatması için kullanılmakta olan led ray spotlar özellikle mağazalarda ya da ürün aydınlatmalarında kullanılmaktadır. Tasarruflu olması ve ısı yayması açısından uzun süreli kullanım sunar.

Özel bir ray sistemi üzerine monte edilen spot ışıkları, ray üzerinde istenildiği gibi hareket ettirilerek aydınlatılmak istenen alana yönlendirilebilir. Sıklıkla vitrin gruplarında tercih edilen bu özellik sayesinde öne çıkarılmak istenen ürün grupları ya da nesneler pratik şekilde aydınlatılabilir.

Ray spot modelleri arasından seçiminizi yaparken istek ve ihtiyaçlarınızla birlikte bütçenizi de göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Ray spot fiyatları seçilecek olan ürünün üretiminde kullanılan malzemesi, teknik özellikleri, modeli ve boyutlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

En kaliteli ray spot çeşitlerine piyasaya göre uygun fiyat avantajından yararlanarak satın alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemizle ihtiyaçlarınızı evinizden çıkmadan sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik 500 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargoya sahip olabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR