Elektro Hırdavat güvencesiyle sektörün lider markaları sizlerle buluşuyor. Günlük yaşamın elektrik ihtiyaçlarından biri olan fiş ve prizler, elektronik cihazların kullanımının vazgeçilmez aracısıdır. Elektrikle alakalı yapılacak tüm çalışmalar için kaliteli bir kullanım olanağı tanıyacak ürün çeşitlerinin kullanılması gerekir. Özellikle ev ortamında pratik bir yapı oluşturması; farklı eşyaların rahatlıkla kullanılması için etkili çözüm yöntemleri sunmaktadır.

Günümüzde amaca bağlı olarak değişik fonksiyonel yapılar ile pek çok farklı fişler bulunuyor. Kaliteli üretim yapısı ile özellikle birden fazla elektrikli aletin kullanılmasına olanak tanıyan fiş çeşitleri, aynı zamanda akım korumalı bir ayrıcalık tanımaktadır. Böylece yapılan topraklama üzerinden güvenli bir şekilde bu ürünleri kullananlar; herhangi bir risk faktörü oluşmadan elektrikli aletleri çalıştırabilirler.

Fişler, golyat, grup prizler, ve endüstriyel fiş prizler öne çıkan kategorilerimizdir.
En kaliteli fiş ve prizleri piyasaya göre uygun fiyat avantajından yararlanarak satın alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemizle ihtiyaçlarınızı evinizden çıkmadan sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik 500 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargoya sahip olabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR