Elektro Hırdavat güvencesiyle sektörün lider markaları sizlerle buluşuyor.
Schneider Electric marka otomasyon ve kontrol ürünleriyle, basit makinelerden karmaşık proses sistemlerine kadar uygulamalar için programlanabilir rölelerden hareketli kontrolörler ve arayüz modüllerine kadar endüstri, altyapı ve bina sektörlerinde birçok ürünümüzle sizlere hizmet sunuyoruz.

Schneider Electric hız kontrol cihazları kapsamlı, bağlanmaya hazır motor koruma çözümü sunar. Kompakt sistemlerden özel olarak tasarlanmış karmaşık çözümlere kadar en yüksek kalite seviyesinde geliştirilir; ihtiyaçlarınıza göre üretilir ve tam yük çalışma koşullarında test edilir.

Hız kontrol ürünleri, yumuşak yol vericiler, plcler ve operatör panelleri veri izleme, güç kaynakları ve transformatörler öne çıkan kategorilerimizdir.


En kaliteli endüstriyel otomasyon ve kontrol ürünlerini piyasaya göre uygun fiyat avantajından yararlanarak satın alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemizle ihtiyaçlarınızı evinizden çıkmadan sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik 500 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargoya sahip olabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR