Elektro Hırdavat güvencesiyle sektörün lider markaları sizlerle buluşuyor.
Şalt Malzemeler yapılardaki elektrik devrelerinde gereken kontrol sistemini sağlayan ve koruyan tüm ekipmanların genel adıdır. Üst düzey bir koruma sağlayan elektrik şalt malzemeleri; evinizde, ofisinizde kısaca yapılardaki aşırı yük, kısa devre ve toprak hatası gibi durumlara karşı sizleri tehlikelerden korur.

Malzemelerin kullanım alanları ve özellikleri birbirinden farklıdır. Elektrik malzemeleri seçiminde her zaman güvenli ve kaliteli olan detayları seçmeniz gerekmektedir. Evinizde ya da diğer yaşam alanlarınızda tercih edebileceğiniz Siemens otomatik sigorta çeşitleri ile güvenli ve konforlu bir ortama sahip olabilirsiniz. İşinizi kolaylaştırabilmek adına tercihinizi anahtarlı otomatik sigorta çeşitlerinden yana da kullanabilirsiniz. Her zaman doğru bir seçenek olduğunu göreceğiniz Siemens şalt malzemeleri sayesinde güvenli bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Siemens kaçak akım koruma rölesi ile evinizi daha fazla kontrol altına alabilirsiniz.

Otomatik sigortalar, kondaktörler, kompakt şalterler, motor koruma şalterleri, kaçak akım koruma röleleri, kondansatörler, sensörler, switchler, röleler, sınır şalterler, akım trafoları, analizörler, trafolar ve şalt aksesuarları öne çıkan kategorilerimizdir.


En kaliteli şalt malzemelerini piyasaya göre uygun fiyat avantajından yararlanarak satın alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemizle ihtiyaçlarınızı evinizden çıkmadan sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik 500 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargoya sahip olabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR