Elektro Hırdavat güvencesiyle sektörün lider markaları sizlerle buluşuyor. Bahçe, balkon ve teras, araba yıkama kısacası yaşamın içinde hemen hemen her alanda kullandığımız hortum çeşitleri bir sipariş kadar uzağınızda.

Çeşitli kullanım alanları bulunan hortumlar akaryakıt sektöründen kimya sektörüne varana kadar sunduğu pratik kullanım şekliyle yaşamımızı kolaylaştırmaktadır. Hortumda kullanılan hammaddenin dayanıklı olması büyük önem arz eder, zira kullanım şekline göre değişmekle birlikte; basınç, sıcaklık ve kimyasal etmenlerden etkilenmemesi gerekir. Sitemizde birbirinden farklı modellerde dayanıklı hortumları rahatlıkla bulabilir ve yakından inceleyebilirsiniz.

Su hortumları, hava hortumları, akaryakıt hortumları, aşınma hortumları, buhar hortumları, kimyasal hortumlar, gıda hortumları, hidrolik hortumlar, pvc hortumlar, avg yat hortumları öne çıkan kategorilerimizdendir.

En kaliteli hortum modellerine piyasaya göre uygun fiyat avantajından yararlanarak satın alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemizle ihtiyaçlarınızı evinizden çıkmadan sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik 500 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargoya sahip olabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR