Elektro Hırdavat güvencesiyle sektörün lider markaları sizlerle buluşuyor.

Hayatımızı kolaylaştıran unsurların başında aydınlanma gelir. Kişisel ve taşınabilir olması yönüyle fenerleri günlük yaşantımızdaki elektrik kesilmelerine önlem olarak kullanabiliriz. Karanlık bir ortamı aydınlatmak için ve kamp-doğa seyahatlerinizin olmazsa olmazı fenerler hayat kalitenizi yükseltecek.
Aydınlatma gücü, kullanım alanları, ışık türü, ışık modu, atılabilir ya da şarj edilebilir oluşu bakımından el feneri çeşitleri birbirlerinden farklılık gösterir. Çalışma süresi el fenerleri kullanımında en önemli kriterlerden biridir. ile çalışan ve şarjlı çalışan el feneri olmak üzere iki çeşit el feneri bulunur. El feneri alımında pillerinin kolay bulunması, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı olması kullanıcıların tercih nedenidir.

En kaliteli fener modellerine piyasaya göre uygun fiyat avantajından yararlanarak satın alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemizle ihtiyaçlarınızı evinizden çıkmadan sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik 500 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargoya sahip olabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR